Developer mode enabled
Latvijā
test44
Par vienu no "Supernova 2018” dalībniekiem izvēlēta grupa "Kris & Oz" ar dziesmu “Morning Flight”. Dziesmas autori ir Artūrs Osipovs, Kristīne Morina, Kristīne Sisējeva un Aleksandrs Solovjovs.
Pilna Doma superquiz - gandrīz kā čats
Latvijas Radio jauniešu kanāla Pieci.lv auditorija šogad pavasarī, salīdzinot ar pagājušā gada rudeni, ir pieaugusi gandrīz divas reizes, nedēļā sasniedzot 73 000 klausītāju lielu auditoriju un palielinot tirgus daļu no 1,2% līdz 2,1%, liecina “Kantar TNS” auditorijas pētījuma dati.
Lorem Ipsum is the best
Lorem Ipsum – tas ir teksta salikums, kuru izmanto poligrāfijā un maketēšanas darbos. Lorem Ipsum ir kļuvis par vispārpieņemtu teksta aizvietotāju kopš 16. gadsimta sākuma. Tajā laikā kāds nezināms iespiedējs izveidoja teksta fragmentu, lai nodrukātu grāmatu ar burtu paraugiem. Tas ir ne tikai pārdzīvojis piecus gadsimtus, bet bez ievērojamām izmaiņām saglabājies arī mūsdienās, pārejot uz datorizētu teksta apstrādi.
Edgara Tests
Ludzas pilsētas ģimnāzijā modernizēti mācību kabineti – ierastā krīta tāfele apvienota ar interaktīvo ekrānu, un skolotāji mācību stundās izmanto skaņas pastiprināšanas sistēmu. Mainīts arī skolas iekšējais vizuālais tēls, dažu klašu telpas pilnībā pārbūvētas. Līdz gada beigām iecerēts pabeigt remontdarbus arī dienesta viesnīcā.
test44
Par vienu no "Supernova 2018” dalībniekiem izvēlēta grupa "Kris & Oz" ar dziesmu “Morning Flight”. Dziesmas autori ir Artūrs Osipovs, Kristīne Morina, Kristīne Sisējeva un Aleksandrs Solovjovs.
Bijusī veselības ministre: Papildu maksājums strādājošiem nebūs godprātīgs risinājums

Ja atbalstīs premjera Māra Kučinska (Zaļo un Zemnieku savienība) vadītās darba grupas piedāvāto visskaļāk izskanējušo priekšlikumu, ka strādājošajiem ik mēnesi būs jāmaksā vidēji 20 eiro, tas nebūs ne solidārs, ne godprātīgs risinājums. Tā intervijā Latvijas Radio saka kādreizējā veselības ministre Ingrīda Circene, kura ir pret papildu maksājumiem tiem, kas jau maksā nodokļus.

Aizputes ūdenstornis pārtop tūrisma objektā

Līdz ar ūdens apgādes sistēmas pārbūvi un modernizāciju daudzviet mazpilsētās aktuāls ir jautājums, ko darīt ar savu laiku nokalpojušajiem ūdenstorņiem. Tie lielākoties kļuvuši par vidi degradējošiem un bīstamiem objektiem. Tā tas bija arī Aizputē, taču tagad tas piedzīvo vērienīgu pārtapšanu tūrisma objektā.     

Plāno bargākus sodus par necieņu pret Brīvības pieminekli

Jau tuvākajā laikā Saeimas darba kārtībā varētu nonākt piedāvājums būtiski palielināt sodus par necienīgām izdarībām pret Brīvības pieminekli. Šonedēļ notikušajā Saeimas Juridiskās komisijas sēdē izskanējis pat piedāvājums par šādiem nodarījumiem piemērot kriminālatbildību. Atzinums par šo piedāvājumu Tieslietu ministrijas pastāvīgajai darba grupai jāsagatavo tuvāko nedēļu laikā.