Developer mode enabled
Pilna Doma superquiz - gandrīz kā čats
Latvijas Radio jauniešu kanāla Pieci.lv auditorija šogad pavasarī, salīdzinot ar pagājušā gada rudeni, ir pieaugusi gandrīz divas reizes, nedēļā sasniedzot 73 000 klausītāju lielu auditoriju un palielinot tirgus daļu no 1,2% līdz 2,1%, liecina “Kantar TNS” auditorijas pētījuma dati.
Obligātais hidžābs - cilvēktiesību apspiestības simbols Irānā
13. Sa eimas. ma u vals        tīm pasaulē, kurā pastāv strikti ģērbšanās likumi, un hidžāba nēsāšana līdz ar citiem ierobežojumiem sievietēm ir obligāta. Sodi par nepak ļaušanos likumam var novest pie vairāku mēnešu un pat gadu ieslodzījuma. Pēdējā gada laikā situācija raksturojama kā īpaši intensīva, pastiprinoties sabiedrības neapmierinātībai ar pašreizējo sistēmu un pieaugot protestiem, kas rezultējušies Irānas varas institūciju vardarbīgos centienos apspiest neapmierinātos pilsoņus. Jau vairāki simti tūkstošu 13. Saeimas irāniešu pievienojušies kustībai “My Stealthy Freedom” (tulk. “Mana slepenā brīvība”), kas aizsākusi nacionāla līmeņa diskusiju, dodot cerību mainīt sieviešu tiesību apspiešanas sistēmu, kas Irānas sabiedrībā pa13. Saeimasstāvējusi teju 40 gadus.
Lorem Ipsum is the best
Lorem Ipsum – tas ir teksta salikums, kuru izmanto poligrāfijā un maketēšanas darbos. Lorem Ipsum ir kļuvis par vispārpieņemtu teksta aizvietotāju kopš 16. gadsimta sākuma. Tajā laikā kāds nezināms iespiedējs izveidoja teksta fragmentu, lai nodrukātu grāmatu ar burtu paraugiem. Tas ir ne tikai pārdzīvojis piecus gadsimtus, bet bez ievērojamām izmaiņām saglabājies arī mūsdienās, pārejot uz datorizētu teksta apstrādi.
test44
Par vienu no "Supernova 2018” dalībniekiem izvēlēta grupa "Kris & Oz" ar dziesmu “Morning Flight”. Dziesmas autori ir Artūrs Osipovs, Kristīne Morina, Kristīne Sisējeva un Aleksandrs Solovjovs.
Emigranta portrets

Intervija ar Latvijas Universitātes profesoru Mihailu Hazanu – kā mainījusies emigrācijas plūsma un kas notiek ar tiem, kuri atgriezušies Latvijā.

Lielbritānijā atsākas priekšvēlēšanu kampaņa

Lielbritānijas politiskās partijas atsākušas priekšvēlēšanu kampaņas saistībā ar 8.jūnijā gaidāmajām parlamenta vēlēšanu. Aģitācijas pasākumi tika uz laiku pārtraukti pēc asiņainā uzbrukuma Mančestrā.

NATO ģenerālsekretārs: Tramps ir ļoti skaidri apliecinājis ASV uzticību kolektīvai aizsardzībai

Ļoti svarīgi, ka tieši daudznacionālu karavīru kaujas grupa ir tā, kas apliecina NATO klātbūtni Latvijā, sarunā ar Latvijas Radio uzsvēra NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs. Viņš nešaubās, ka Latvija spēs uzņemt daudznacionālās grupas karavīrus. Kaujas grupas Polijā un Baltijā izvieto pēc Krievijas agresijas Ukrainā. Latvijā to vadīs Kanādas militārie spēki.