Developer mode enabled
Sports / Ziemas sports
Daiļslidotājs Vasiļjevs arvien pilnveidojas un Šveicē sapņo par melnām slidām

Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs aizvadītajā sezonā izcīnīja ceļazīmi uz Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm, un ar sevis pilnveidošanu apsēstais sportists turpina treniņus Šveices kalnu pilsētiņā Šamperī, ko pirms trim gadiem par mājvietu savai daiļslidošanas skolai izvēlējās viņa treneris, divkārtējais pasaules čempions un olimpiskais vicečempions Stefans Lambjēls.

VIDEO: Kučvaļska pēc īsās programmas izvirzās 21.vietā pasaules daiļslidošanas čempionātā

Daiļslidotāja Angelina Kučvaļska trešdien Helsinkos pasaules čempionātu sāka ar 21.vietu īsajā programmā, ko noslidoja bez būtiskām kļūdām, tomēr punktu guvums bija pārāk pieticīgs iekļūšanai vismaz otrajā desmitā, liecina organizatoru informācija. Cīņu par augstāku pozīciju Latvijas čempione turpinās izvēles programmā, kur sacentīsies 24 labākās, pretendējot arī uz olimpiskajām ceļazīmēm.

Nedēļas nagla sportā: Šķietami vienkāršā Phjončhanas ledus trase parāda rakstura viltības

Medaļas līst ne tikai dziesmās vien - iepriekšējā nedēļas nogalē Latvijas bobslejisti un skeletonisti Dienvidkorejā izkala gan zelta, gan sudraba un bronzas medaļas Pasaules kausa sacensībās. Cerīgi pirmsolimpiskie starti ļauj ar optimismu raudzīties uz nākamo sezonu, tomēr Phjončhanas trase parādīja, ka tā nebūt nav tik vienkārša, kā tika uzskatīts, un labam rezultātam jāspēj tajā atšifrēt viltīgas nianses.