Developer mode enabled
Sports / Volejbols
Latvijas volejbolisti piedzīvo neveiksmi cīņā ar Slovēniju

Latvijas vīriešu volejbola izlase piedzīvoja otro neveiksmi pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā, kas risinās Slovēnijā, ar 0-3 (14:25, 14:25, 19:25) piekāpjoties Slovēnijas valstsvienībai, liecina organizatoru informācija.

Jānis Šmēdiņš: Pludmales volejbolā var progresēt arī 30 gadu vecumā

Lielu pieredzi iekrājušie Latvijas spēcīgākie pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš abi ir tuvu 30 gadu vecuma slieksnim, tomēr tas nav šķērslis turpmākam progresam. Šmēdiņš Latvijas Radio pastāstīja, ka ierobežotas ir iespējas arvien kāpināt fizisko formu, toties spēles tehnikā arvien var ko uzlabot.

Tiesā apstrīd Volejbola federācijas prezidenta Sausnīša pārvēlēšanu amatā

Biedrība "Es par volejbolu!" iesniedza prasību tiesā, apstrīdot Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidenta Ata Sausnīša pārvēlēšanas amatā likumību, pirmdien informēja biedrības valdes priekšsēdētājs Kaspars Timermanis. Sausnīti amatā atkārtoti nonāca 3.februārī, tomēr biedrībā "Es par volejbolu!" uzskata, ka pārvēlēšanas gaitā bija vairāki būtiski pārkāpumi.

Eiropas čempionātam pludmales volejbolā Jūrmalā nauda ir, bet ne sportistu sagatavošanai

Pēc nepilniem četriem mēnešiem Jūrmalā risināsies Eiropas čempionāts pludmales volejbolā. Balvu fonds šīm sacensībām  iespaidīgs – 200 tūkstošu eiro. Latvijas volejbola federācijā (LVF) uzsver, ka tie būs īsti pludmales volejbola svētki, taču vairāki sportisti tā nedomā. Neskatoties uz iespaidīgajām naudas balvām, federācija nepiešķir naudu Latvijas sportistiem, lai tie sagatavotos vērienīgajām sacensībām.

«RTU/Robežsardzes» treneris Vilde no volejbolistiem gaida stabilitāti cīņā par čempionu titulu

Sporta namā "Daugava" trešdien Rīgā gaidāma trešā un, iespējams, noslēdzošā finālsērijas spēle Latvijas vīriešu volejbola čempionātā. Esošie valsts čempioni "RTU/Robežsardze", pārspējot "Poliurs/Ozolnieku" komandu, var nodrošināt ceturto Latvijas čempionu titulu pēc kārtas. Rīdzinieku treneris Raimonds Vilde Latvijas Radio pastāstīja, ka trešajā finālspēlē jāturpina spēlēt kā līdz šim un nav nepieciešamības kardināli mainīt komandas spēli.

RTU / «Robežsardze» ar uzvaru sāk čempiona titula aizstāvēšanu

Latvijas čempioni volejbolā RTU / “Robežsardze” savā laukumā otrdien trijos setos ar 3-0 (25:23, 25:23, 25:22) “Poliurs”/ “Ozolnieki” vienību, finālsērijā līdz trim uzvarām izcīnot pirmo panākumu un izvirzoties vadībā ar 1-0, liecina organizatoru informācija.

Pludmales volejbolists Pļaviņš spēlē klasisko volejbolu un studē sporta psiholoģiju

Trešdien, iespējams, Latvijas čempionāta finālā iekļūs “Poliurs”/ “Ozolnieki” volejbolisti, ja vien  izdosies arī trešajā spēlē pieveikt   Jēkabpils “Lūšu” komandu un triumfēt sērijā. Uz to cer arī Londonas olimpisko spēļu bronzas laureāts pludmales volejbolā Mārtiņš Pļaviņš, kurš “Poliurs” komandā spēlē arī ar savu partneri smiltīs Haraldu Regžu.