Developer mode enabled
Sports / Vieglatlētika
Šķēpmetēja Mūze atgriežas ar «Rīgas kausos» izcīnītu piekto vietu

“Rīgas kausu” sacensībās, kas risinājās Ogrē, ceturtdien šķēpmešanā startēja Līna Mūze, kura nule atgriezusies sportā pēc pērn iegūtās traumas, kas vieglatlētei laupīja iespēju startēt Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs un prasīja ļoti ilgu atveseļošanās laiku. Sportiste piektajā mēģinājumā spēja aizmest šķēpu 56,61 metru, izcīnot piekto vietu, liecina organizatoru informācija.

Vīzas dēļ «Rīgas kausi» paliek bez galvenās sprinta zvaigznes

Tradicionālās sacensības "Rīgas kausi" ceturtdien Ogrē pulcēs augstākā līmeņa vieglatlētus, tomēr viņu vidū nebūs šogad pasaulē ātrākā sprintera Sidnija Siames, kuram neizdevās nokārtot vīzu braucienam uz Eiropu, Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" trešdien pastāstīja Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidente Ineta Radēviča. Zambijas vieglatlēts Siame ir sezonas līderis 100 metru skrējienā, ko sprinteris šogad veicis 9,88 sekundēs.

Izvēlies savu gada populārāko sportistu un nobalso šeit
Latvijas gada balvas sportā šogad pasniegs 17 nominācijās un laureātus izvēlēsies dažādas žūrijas, bet viens apbalvojums būs īpašs, jo tā ieguvēju noteiks līdzjutēji, tātad katrs, kam nav vienaldzīgi atlēti, kas pārstāv mūsu valsti uz pasaulē lielākajām sporta skatuvēm. Ikviens ir aicināts portālā lsm.lv nobalsot par gada populārāko sportistu, kura sasniegtie rezultāti un attieksme ir raisījušas vispozitīvākās emocijas, kas saviļņojušas līdz sirds dziļumiem.
Rīgas maratonā laureāti sadalīs skrējiena vēsturē lielāko balvu fondu

Latvijas un citu valstu profesionāļi Rīgas maratonā 14.maijā cīnīsies par uzvaru un sadalīs 50 000 eiro balvu fondu, kas ir lielākais skrējiena pastāvēšanas vēsturē, otrdien informēja organizatori. Rīgas maratonā risināsies arī Latvijas čempionāts, kas pirmoreiz notiks Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Bronzas markas kvalitātes zīmē.

Olimpisko čempionu maratonā 25 sekundes šķir no maģiskās divu stundu robežas

Riodežaneiro olimpisko spēļu čempions kenijietis Eliuds Kipčoge sestdien Moncas trasē Itālijā klasisko maratona distanci veica divās stundās un 25 sekundēs, tādējādi skrējējam mazliet pietrūka, lai sasniegtu izvirzīto mērķi un ar fantastisku rezultātu finišētu nepilnās divās stundās, vēstīja aģentūra AFP.

Eiropas čempions šķēpmešanā Sirmais spēkus krāj treniņos Grīziņkalnā

Pērn Eiropas čempionātā uzvarējušais šķēpmetējs Zigismunds Sirmais jauno sezonu plāno sākt nesteidzīgi. Pēc karjerā pirmās nopietnās operācijas viņam savests kārtībā ilgi sāpējušais labās rokas plecs, un Grīziņkalna vidi par piemērotu treniņiem atzinušais sportists  sezonā galveno vērību plāno pievērst savai veselībai.

Kenijas skrējēji triumfē Bostonas maratonā

Kenijas skrējēji Džefrijs Kirui un Edna Kiplagata sieviešu konkurencē pirmdien uzvarēja prestižajā Bostonas maratonā, liecina organizatoru informācija. Rīkotāji janvārī dalībnieku sarakstā iekļāva arī Latvijas titulētāko garo distanču skrējēju Jeļenu Prokopčuku, kura tomēr nestartēja. Trasē devās apmēram 30 000 skrējēju.

Junioru rekordus labojušais Kaufmanis lodes grūšanā cer pārspēt Urtānu

Murjāņu sporta ģimnāzijas (MSĢ) audzēknis Lauris Kaufmanis gadu sācis apņēmīgi ar trim jauniem Latvijas junioru rekordiem, tostarp labojot arī 2010.gada Eiropas čempionāta bronzas medaļniekam Mārim Urtānam piederējušo valsts rekordu telpās U-20 vecuma grupā. Kaufmanis Latvijas Radio pastāstīja, ka tiecas arvien uzlabot rezultātus, lai pārspētu Urtāna veikumu arī pieaugušo konkurencē.

Liepājas sporta dzīvē nozīmīgs pavērsiens - top vieglatlētikas manēža

Liepājā pašlaik norit jaunas vieglatlētikas manēžas būvniecība, kas  sportistiem un pilsētas iedzīvotājiem nodrošinās līdz šim vēl nebijušas iespējas. Liepājā jau gadiem ilgi aktualizēts jautājums par kvalitatīvu telpu trūkumu vieglatlētikai. Tagad, piesaistot Eiropas Savienības līdzfinansējumu, izdosies īstenot vairāk nekā 7 miljonus eiro vērtu projektu, kas nodrošinās gan pilsētas, gan Latvijas sportistiem mūsdienīgus treniņu apstākļus.