Rīgas ''Dinamo'' padome pirmdien par komandas galveno treneri desmitajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai apstiprinājusi Sandi Ozoliņi, liecina hokeja kluba publiskotā informācija. Ozoliņš izsaka lielu pateicību par komandas izrādīto uzticību.

Indrašis nākamajā sezonā paliks Rīgas «Dinamo» rindās

Lai gan Rīgas “Dinamo” vēl joprojām klusē par nākamā gada sastāvu, svētdien Krievijas medijos parādījusies informācija, ka uzbrucējs Miks Indrašis vēl uz vienu sezonu pagarinājis līgumu ar šo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienību.

Rīgas «Dinamo» otro reizi piedalīsies Špenglera kausā

Hokeja klubs Rīgas „Dinamo” būs 2017. gada Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) pārstāvji Špenglera kausā, kas tradicionāli norisināsies starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu Davosā (Šveicē), pirmdien informēja turnīra organizatori.

Rīgā nākamgad risināsies U-18 pasaules hokeja čempionāts

Nākamgad Rīgā norisināsies pirmās divīzijas A grupas pasaules čempionāts hokejā U-18 izlasēm, piektdien tika lemts Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) gadskārtējā kongresā. U-18 pasaules čempionāts nākamgad norisināsies no 2. līdz 8.aprīlim.

Nedēļas nagla sportā: Valstsvienība turpina veidot jaunu Latvijas hokeja kultūru

Latvijas hokeja valstsvienībai pasaules čempionātā Ķelnē pietrūka 33 sekundes, lai stūrētu uz pasaules metropoli Parīzi, nevis atgrieztos mājās. Veiksme spārno, neveiksme stiprina, ja nestrebj karstu un turpina iet pretim mērķim. Šajā pasaules čempionātā izlase apliecināja, ka galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā tā veido jaunu Latvijas hokeja kultūru.

Latvijas hokeja izlases spēles pasaules čempionātā - piektās apmeklētākās

Latvijas hokeja valstsvienības spēles aizvadītajā pasaules čempionāta grupu kārtā apmeklēja vidēji 12 768 skatītāji mačā, kas turnīrā ir piektais labākais rādītājs, liecina Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) informācija. Pēc zaudējuma Vācijai izšķirošajā spēlē par vietu ceturtdaļfinālā Latvijas izlase čempionātu noslēdza 10.vietā.

Mūziķis Jakušonoks: Latvijai sen nav bijusi tik laba hokeja izlase

Pasaules čempionātā startē teicama Latvijas valstsvienība, kas tik spēcīga nav bijusi ilgus gadus, žurnālistiem teica hokeja lietās pieredzējušais Normunds Jakušonoks, kurš arī Vācijā muzicē līdzjutēju pulcēšanās vietā "Ķelnes Četri Balti Krekli".

TEKSTA TIEŠRAIDE! Latvijas hokeja izlase spēlē pret Krieviju
Latvijas valstsvienība pirmdien spēlē pret Krieviju dos atpūtu vairākiem līderiem, kurus aizstās pasaules čempionātā līdz šim laukumā netikuši hokejisti, pēc treniņa informēja komandas vadība. Debija vārtos paredzēta Ivaram Punnenovam.
Latvijas hokejisti aizmirst spēli pret ASV un briest cīņai pret Krieviju

Latvijas valstsvienības hokejisti seko galvenā trenera Boba Hārtlija norādījumiem un atmiņās par aizvadītajām spēlēm nekavējas, tādēļ pēc neveiksmes mača galotnē pret ASV jau raudzījās uz priekšu, jo pēdējās grupas spēlēs nākamās nedēļas sākumā izšķirsies, vai komandai izdosies iekļūt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

Vācijas hokejisti pirms spēles ar Latviju uzvar un pretendē uz ceturtdaļfinālu

Mājinieki Vācijas hokejisti sestdien priekšpēdējā spēlē pasaules čempionāta grupā ar 4:1 uzvarēja Itāliju un turpina pretendēt uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija. Pēdējo spēli grupā vācieši aizvadīs pret Latviju, kam Ķelnē vēl jāspēlē arī pret izslēgšanas turnīrā jau iekļuvušo Krieviju.

Hokeja izlases treneris Hārtlijs: Amerikāņi bija pārāki vārtu priekšā

Latvijas hokeja valstsvienība pasaules čempionāta spēlē pret ASV pieņēma vairākus kļūmīgus lēmumus, kas liedza spēlē noturēt pārsvaru un noveda pie zaudējuma, pēc mača žurnālistiem teica izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs. Viņa uzslavas komanda izpelnījās par pašatdevi un enerģiju.

Enerģiskā Latvijas hokeja izlase dramatiskā galotnē sāpīgi piekāpjas ASV

Latvijas hokeja izlase sestdien Ķelnē fiziski iespaidīgi aizvadīja spēles pirmo pusi pret ASV un divreiz ieguva divu vārtu pārsvaru, līdz mača beigās nonāca zaudētājos un cieta neveiksmi ar 3:5, liecina organizatoru informācija. Latvija divas spēles pirms grupu kārtas noslēguma arvien ir tuvu iekļūšanai pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā un saglabā izredzes piedalīties izslēgšanas kārtā.