Developer mode enabled
Svarīgi
Kategorijas
Sports / Balvas
Balso par 2018. gada sporta kultūristiem
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec aliquam justo et velit varius tincidunt. Sed congue rutrum quam rhoncus rutrum. Maecenas porttitor porttitor sapien quis aliquam. Curabitur laoreet faucibus ipsum vel viverra. Sed vestibulum gravida pulvinar. Curabitur non augue molestie, pharetra dui quis, interdum lorem. Etiam tempus feugiat mi a aliquet. Pellentesque pellentesque dictum scelerisque. Sed vestibulum diam eu magna rutrum, non mollis magna feugiat.
Tēvs un dēls Šmēdiņi Kuldīgas novadā saņem gada balvas sportā

Lai pateiktos labākajiem sportistiem par sasniegumiem aizvadītajā sezonā, Kuldīgas novadā jau tradicionāli rīko "Sporta laureāta" pasākumu, aicinot gan novadā dzīvojošos sportistus, gan tos, kas tur sākuši sportista karjeru, bet nu jau trenējas citviet. Par Gada sportistu šai reizē atzina pludmales volejbolistu Jāni Šmēdiņu, bet par Gada treneri – viņa tēvu Andri Šmēdiņu.

Svarcēlāja Koha ceļā uz panākumiem grib nostabilizēties jaunā svara kategorijā

Gada balvu sportā kā uzlecošā zvaigzne ceturtdien saņēmusī svarcēlāja Rebeka Koha Latvijas Radio apliecināja, ka ir apņēmusies nopietni strādāt, lai uzlabotu rezultātus jaunā svara kategorijā un gūtu augstus panākumus arī turpmāk. Rio olimpiskajās spēlēs 4.vietu ieguvušās sportistes nākamais nozīmīgais starts būs Eiropas čempionātā.

Nedēļas nagla sportā: Ātrāk, augstāk, taisnīgāk

Neapšaubāma nedēļas nagla ir Latvijas Gada balvas sportā pasākums, kas ceturtdien notika kinoteātrī "Splendid Palace". Ātrāk, augstāk, taisnīgāk - tāds bija režisora Viestura Meikšāna izvēlētais ceremonijas "Rio ir sirdī" moto.

Olimpiešu vadītājs Vrubļevskis: Panākuma izvērtēšanā konkurence sporta veidā nav svarīgākais

Latvijas Gada balvas sportā pasākumā ceturtdien Rīgā tiks sveikti labākie atlēti, viņu treneri un laureāti citās nominācijās, liekot pirms tam žūrijai palauzīt galvu, kā salīdzināt dažādos sporta veidos gūtos panākumus. Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis Latvijas Televīzijas "Rīta Panorāmā" atzina, ka nešķiro panākumus pēc konkurences attiecīgajā sporta veidā, bet gan pēc izcīnītajiem lauriem.

Uz gada populārākā sportista balvu pretendē Briedis, Porziņģis un Rumjancevs

Bokseris Mairis Briedis, par vienu no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas "Knicks" līderiem kļuvušais Kristaps Porziņģis un Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs pirmajā pieciniekā iekļuvušais smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs pretendē uz gada populārākā sportista titulu, ko noteiks līdzjutēju balsojumā, pirmdien informēja Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).