Svarīgi
Kategorijas
Sports / Airēšana
Gulbe Eiropas čempionātā airēšanā spraigā cīņā iekļūst galvenajā finālā

Latvijas spēcīgākā airētāja Elza Gulbe sestdien Čehijā spraigā Eiropas čempionātā gandarījuma braucienā finišēja otrā iekļuva galvenajā finālā, liecina rīkotāju informācija. Trīs labākās brauciena dalībnieces cīņā par divām ceļazīmēm uz finālu sasniedza rezultātus, kas iekļāvās 0,12 sekunžu intervālā.

Smaiļotājam Rumjancevam īstā māju sajūta ir laivā

“Atmiņas ir ļoti labas un pozitīvas,” grāmatas “Latvija Rio”, kas veltīta Latvijas olimpiešu gaitām, prezentācijā Latvijas Radio atklāja smaiļotājs, piektās vietas ieguvējs 200 metru distancē Aleksejs Rumjancevs.

Rumjancevs smaiļošanas finālā finišē piektais

Smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs sestdien Riodežaneiro olimpiskajā finālā 200 metru distancē finišēja piektais un atpalika tikai no medaļniekiem, sasniedzot teicamu rezultātu braucienā, kurā nebija favorītu vidū, liecina organizatoru informācija.

Kanoists Iļjins netiek finālos 200 metru distancē

Latvijas kanoe airētājs Dagnis Iļjins Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs priekšsacīkstēs 200 metru distancē savā braucienā finišēja piektais un nonāca pusfinālā, kur vēlāk trešdien nespēja nodrošināt dalību ne galvenajā, ne B finālā, liecina organizatoru informācija.

Kanoe airētājs Iļjins: B fināls bija pirmais mērķis

Kanoe airētājs Dagnis Iļjins Latvijas Radio pauda, ka sacensībās bijusi nesaprašanās – paši sportisti nav zinājuši, ka kvalifikācijas braucienā ātrākais automātiski tiks finālā, bet visi dalībnieki iekļūs pusfinālā. Ja tas būtu zināts, Dagnis nebūtu pieļāvis taktisku kļūdu un pietaupījis spēkus pusfinālam. Taču viņš ir priecīgs, ka ticis B finālā.