Developer mode enabled

Izvēlies savu gada populārāko sportistu un nobalso šeit

Latvijas gada balvas sportā šogad pasniegs 17 nominācijās un laureātus izvēlēsies dažādas žūrijas, bet viens apbalvojums būs īpašs, jo tā ieguvēju noteiks līdzjutēji, tātad katrs, kam nav vienaldzīgi atlēti, kas pārstāv mūsu valsti uz pasaulē lielākajām sporta skatuvēm. Ikviens ir aicināts portālā lsm.lv nobalsot par gada populārāko sportistu, kura sasniegtie rezultāti un attieksme ir raisījušas vispozitīvākās emocijas, kas saviļņojušas līdz sirds dziļumiem.

Gads ir bijis gan sportiskiem panākumiem bagāts, gan sagādājis līdzjutējiem daudz iespaidu, līksmojot par Latvijas sportistu panākumiem un līdzpārdzīvojot par neveiksmēm, kas tāpat ir neatņemama sporta sastāvdaļa. Iespējams, gada populārākā sportista laurus iegūs nevis spožāko medaļu īpašnieks, bet gan cīnītājs, kura neatlaidīgais raksturs un atvērtība faniem pamudinās nosvērt sev par labu balsotāju simpātiju svaru kausus.

Populārākā sportista titulam ir nominēti 12 atlēti, kas pretendē arī uz gada labākā sportista vai sportistes lauriem. Pēc balsojuma pirmās kārtas, kas portālā lsm.lv noslēgsies 20.decembrī plkst. 23.59, uz balvu turpinās pretendēt trīs sportisti, kas būs guvuši lielāko balsu skaitu. Balvas ieguvējs kļūs zināms balsojuma turpinājumā Gada balvas sportā pasniegšanas ceremonijas laikā LTV1 tiešraidē un portālā lsm.lv 21.decembrī. 

Balsojuma sadaļā, uzklikšķinot uz sportista attēla, atsevišķā sadaļā var iepazīties ar gada nozīmīgākajiem notikumiem attiecīgajam atlētam.

Nobalsot var no katras ierīces vienu reizi dienā. Katrā atsevišķā reizē var nobalsot par vienu sportistu. 

Gada balva sportā 2018 - balsojums par populārāko sportistu

Mairis Briedisx

Bokss

asdasd

Martins Dukurs

Skeletons

Tīna Graudiņa

Pludmales volejbols

Pauls Jonass

Motokross

Rebeka Koha

Svarcelšana

Oskars Melbārdis

Bobslejs

Reinis Nitišs

Rallijkross

Jeļena Ostapenko

Teniss

Anastasija Sevostova

Teniss

Haralds Silovs

Ātrslidošana

Kaspars Stupelis

Blakusvāģu motokross

Inese Tarvida

Taekvondo

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Vieglatlētika
Sports