Developer mode enabled

VIDEO: Melbārža bobsleja divnieks izcīna sudrabu Pasaules kausa posmā

Vēlreiz piederību bobsleja elitei sestdien apliecināja Latvijas pilots Oskars Melbārdis, kura vadītais divnieks Austrijā ieguva sudraba godalgu Pasaules kausa posmā. Oskara Ķibermaņa pilotētā ekipāža finišēja labāko astoņnieka beigās, par vienu pozīciju apsteidzot Uģa Žaļima divnieku. 

(papildināts ar visu braucienu video)
Uzvarēja vācieša Frančesko Fridriha divnieks, divu braucienu summā Īglsas trasē finišējot pēc minūtes un 42,92 sekundēm. Melbārdis atpalika 0,73 sekundes, toties par septiņām sekundes simtdaļām apsteidza trešās vietas ieguvēju austrieti Benjaminu Maijeru.

Gan pēcoperācijas rehabilitācijas dēļ vēlāk sezonu sākušajam Melbārdim, gan Strengam sezonā pirmoreiz divnieku ekipāžu sacensībās izdevās nopelnīt vietu uz pjedestāla.

Latvijas izlases trenera Sanda Prūša komentārs pēc sacensībām

Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis pēc sacensībām Latvijas Televīzijā sacīja, ka uzvarētājs Fridrihs bija neaizsniedzams un nobrauca "kā no citas līgas". Prūsis arī priecājās, ka efektīva izrādījās Strengas iekļaušana Melbārža ekipāžā, lai gan stūmēju veselības likstu dēļ tas bija ārkārtas risinājums.

Oskara Melbārža ekipāžas otrais brauciens

Melbārdim otrajā braucienā bija trešais labākais rezultāts gan starta ieskrējienā, gan finišā, bet summā Latvijas spēcīgākā ekipāža nosargāja sudrabu.

Oskara Ķibermaņa ekipāžas otrais brauciens

Savukārt Ķibermaņa divnieks abos braucienos starta ieskrējienā piekāpās tikai Fridriham, tomēr sacensību noslēgumā uzvarējušais vācietis bija sekundi ātrāks.

Uģa Žaļima ekipāžas otrais brauciens

Otrajā braucienā Žaļimam 12. rezultāts neliedza noturēties 9.vietā.

Latvijas izlases trenera Sanda Prūša komentārs pēc pirmā brauciena

Pēc pirmā brauciena Prūsis telefonsarunā Latvijas Televīzijā sacīja, ka bez nelielām kļūdām neiztika arī Melbārdis. Ķibermanim nelabvēlīga bija starta pozīcija, savukārt Žaļimam labs brauciens neizdevās, teica treneris.

Sacensību videoapskats

Melbārdis pēc pirmā brauciena bija otrais trešdaļu sekundes aiz Fridriha. Ķibermaņa ekipāža ieņēma 7. pozīciju, bet devītais bija Žaļims.

Oskara Melbārža ekipāžas pirmais brauciens

Melbārdis šoreiz startēja ar stūmēju Jāni Strengu. Stūmēja loma bija plānota Arvim Vilkastem, kurš saslima, bet Daumantam Dreiškenam sevi lika manīt ceļgala savainojums.

Oskara Ķibermaņa ekipāžas pirmais brauciens

Ķibermanim ar stūmēju Matīsu Mikni pirmajā braucienā bija otrais labākais starta laiks, bet ne tik ātra kamanu gaita trasē.

Uģa Žaļima ekipāžas pirmais brauciens

Žaļims ar Jāni Jansonu pirmajā braucienā atsitās pret apmali un vienā taisnē viņu kamanas sanesa, kas rezultātu tabulā atvirzīja ekipāžu tuvāk pirmā desmita beigām.

Bobsleja četrinieku ekipāžas Īglsā startēs svētdien. Sacensības tiešraidē no plkst. 13 tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Bobslejs
Sports