Developer mode enabled

ĀM izplata brīdinājumu ceļotājiem Amerikas Savienotajās Valstīs

Latvija Ārlietu ministrija (ĀM) izplatījusi brīdinājumu ceļotājiem Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV).

Latvijas vēstniecība informēja, ka ASV austrumkrastā 11 štatos izsludināta ārkārtas situācija intensīva sniega un puteņa dēļ. Pašreiz snigšana skārusi apmēram 20 austrumkrasta štatus.

Paredzams, ka snigšana turpināsies līdz 24.janvāra agram rītam. Laika apstākļu dēļ atcelti avioreisi sniega skartajos štatos, pārtraukta sabiedriskā transporta kustība, slēgti veikali, skolas un citas publiskas iestādes.

Cilvēki brīdināti nepamest savas mājas un trauksmes gadījumā zvanīt uz ārkārtas palīdzības numuru 911. Elektrības padeves traucējumu gadījumā vēstniecība aicina nekavējoties doties uz tuvākajām patversmēm vai viesnīcām.

Ārkārtas situācijā iedzīvotāji tiek aicināti nekavējoties sazināties ar Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežurantu pa tālruni: +371 26 33 77 11 vai e-pastu: palidziba@mfa.gov.lv.

ĀM stingri iesaka jebkuram, kas dodas uz ārvalstīm, pirms ceļošanas iegādāties dzīvības un veselības apdrošināšanas polisi, kas paredz arī repatriāciju slimības vai nāves gadījumā, kā arī reģistrēties konsulārajā reģistrā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Laika ziņas