Developer mode enabled

Metāloperu «Kurbads. Ķēves dēls» iesildīs grupa «Obscurus Orbis»

3.jūnijā gaidāmo metāloperu “Kurbads. Ķēves dēls” ar grupas "Skyforger" dalību iesildīs viduslaiku ietekmē radītas rokmūzikas apvienība “Obscurus Orbis”, kas iekarojusi popularitāti ne vien Latvijā, bet arī visā Eiropā.

Senās mūzikas grupa “Obscurus Orbis” dibināta 2007.gadā, tās dalībnieki iepazinušies, braukājot pa dažādiem ar viduslaiku tematiku saistītiem pasākumiem. Apvienība savos priekšnesumos rekonstruē viduslaiku gaisotni, izmantojot visskaļākās dūdas, taurītes, stīgu instrumentus un dažādas bungas, grupas repertuārā ir viduslaiku melodijas no visas Eiropas. Grupu "Obscurus Orbis" vieno vēlme rekonstruēt viduslaiku gaisotni ar šī laika mūzikas un mūzikas instrumentu skaņu izraisītām vibrācijam, kas ļauj klausītājam izjust viduslaiku pasaules būtību, vedot tos sev līdzi uz laikiem, kad vīri bija drosmīgi buņinieki, sievietes – skaistas princeses un zeme vēl bija plakana.

“Gatavojoties Latvijas simtgadei, vēlējāmies izcelt mūsu kultūras mantojumu - grupas “Skyforger” mūzika stāstam iedod nepieciešamo jaudu, savukārt radošajā komandā apvienojušies Latvijas jaunās paaudzes labākie mākslinieki. Domājot par to, lai 3.jūnija vakars būtu piepildīts, esam gandarīti, ka metāloperu iesildīs grupa “Obscurus Orbis”, kuras priekšnesums neatstās skatītājus vienaldzīgus,” stāsta pasākuma producente Marta Kontiņa.

Jau vēstīts, ka “Kurbads. Ķēves dēls” būs multimediāla metālopera, kas vienīgo reizi tiks rādīta 2017.gada 3.jūnijā Limbažu Lielezera amfiteātrī. Mūzika – grupa “Skyforger”, režisore Inga Tropa, scenogrāfs Uģis Bērziņš, horeogrāfs Guntis Spridzāns.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Mūzika
Kultūra