Developer mode enabled

«2 Annu» īsfilmu programma ceļo pa Baltkrieviju

Rīgas Starptautiskā filmu festivāla „2 Annas” īsfilmu programma maijā tiks izrādīta Baltkrievijas kinoprojekta „Kinoport” seansos, lsm.lv pavēstīja festivāla rīkotāji.

Starptautiskais īsfilmu festivāls „Cinema Perpetuum Mobile” sadarbībā ar Baltkrievijas kinovēstures muzeju ir radījis projektu „Kinoport”, kas katru mēnesi piedāvā skatītājiem „pietauvoties citas valsts ostā”, proti, iepazīties ar dažādu starptautisku īsfilmu festivālu īpaši šim pasākumam izveidotu filmu programmu.

Projekta ietvaros no janvāra līdz aprīlim tika rādītas filmas no Polijas, Lietuvas, Francijas un Igaunijas, savukārt maijā tiks izrādīta Rīgas Starptautiskā filmu festivāla "2 Annas" Latvijas īsfilmu programma, kas piedāvās mūsu režisoru jaunākos darbus.

Programmā būs skatāmas īsfilmas „Minotaurs” (K. Vītols, 2016), „Rumba” (L. Pakalniņa, 2015), „Gaidot Jauno gadu” (V. Leščovs, 2016), „Dārznieks” (M. Dišlere, 2016) un „Analīze Paralīze” (A. Melece, 2016).

Rīgas Starptautiskais filmu festivāls "2 Annas", kā zināms, ir neatkarīgs kino un audiovizuālās mākslas festivāls, kura mērķis ir popularizēt Eiropas un pasaules kino Latvijā, kā arī skatīt Baltijas filmu mākslas attīstību un tendences pasaules kontekstā. Festivāla Baltijas īsfilmu skate piedāvā Baltijas režisoru un mākslinieku jaunākos darbus, kas atklāj īsfilmu tās dažādībā, sākot ar spēlfilmu, dokumentālo vai animācijas filmu un beidzot ar vizuāliem un konceptuāliem eksperimentiem īsformātā.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Kino, foto un TV
Kultūra