Developer mode enabled

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds I

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds IV

Raibie videoklipu aktieri ZigZigs un Sputņiks

Režisora Jurgstulajstus mīluļi ir dalmācieši vārdā ZigZigs un Sputņiks. Suņi ir nosaukti 80. gadu britu pankgrupas vārdā. Tiesa, viņi arī paši ir slaveni, jo filmējušies gan mūzikas videoklipos un reklāmās.

ZigZigs ir Jurgstualajstus suns, savukārt Sputņiks – ZigZiga dvīņubrālis, kurš, lai gan dzīvo citur, ir  biežs viesis režisora mājās.

Paņemt dalmācieti Jurgstulajstu mudinājusi vēlme pēc draudzīga un aktīva suņa. Tikai tad, kad suņi atvesti mājās, viņš par šķirni uzzinājis daudz jauna.

Jurgstulajstus atklāj, ka dalmācieši ir lieliski aktieri, kuri darīs visu iespējamo, lai tikai panāktu sev vēlamo.

Dvīņubrāļi ZigZigs un Sputņiks kopīgi paspējuši piedalīties ne tikai reklāmās, bet arī grupas „Carnival Youth” dziesmas videoklipā, ko veidojis Jurgstulajstus. Kā atklāj režisors, strādāt ar dzīvniekiem nav viegls uzdevums.

Ne tikai Zigzigs un Sputņiks debitējuši kā aktieri, bet arī pats Jurgstulajstus ir ierunājis vienu no multfilmas „Ledus laikmets” varoņiem - sliņķi vārdā Sids.

Pieredze suņu audzināšanā Jurgstulajstum ir visai liela - pirms viņa dzīvē ienāca Zigzigs, viņš bijis saimnieks labradora šķirnes suņukam. Šobrīd Zigzigs režisoram kļuvis par lielisku draugu, kuru viņš labprāt ņemtu līdzi arī dodoties garākos ceļojumos.

Jurgstulajstus uzskata, ka dzīvnieki ir liela atbildība, tāpēc, pirms izvēlēties kādu mājdzīvnieku, cilvēkam jāsakārto sava iekšējā pasaule.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils