Developer mode enabled

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds III

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds

Nedzirdīgā Zuze - uzticamākais draugs

“Ikviens bez mājām palikušais dzīvnieks ir pelnījis otru iespēju,” - tā uzskata Ieva un Uģis, un izvēlēties suņuku no patversmes viņus mudināja vēlme palīdzēt kādam četrkājainim.

Ieraugot Zuzi, kas nevis lēkāja no prieka, bet gan domīgi skatījās acīs, Ieva ar Uģi uzreiz saprata, ka stafordšīras terjera kucīti vārdā Zuze ir viņu īstais suns. Kad Ieva un Uģis no dzīvnieku patversmes Zuzi adoptēja, sākumā viss šķita kārtībā, tomēr ar laiku atklājās, ka Zuze ir pilnīgi nedzirdīga.

Pārvedot Zuzi uz mājām, jaunie saimnieki nevarēja saprast, kādēļ kucīte neatsaucas ne uz savu vārdu, ne citām komandām. Internetā pāris uzmeklēja kucītes iepriekšējos saimniekus, lai uzzinātu ko vairāk par savu jauno mīluli.

Fakts, ka suņuks ir pilnīgi nedzirdīgs, pāri neuztrauca, un viņi ar laiku iemācījās ar Zuzi komunicēt un pat iemācīt komandu – dod ķepu.

Šobrīd Zuze lieliski saprotas ne tikai ar saviem saimniekiem, bet arī kaķiem Trusi un Sviftiju. Kā atklāj Uģis un Ieva, viņi ik dienas jūt Zuzes mīlestību un pateicību par doto otro iespēju.

Zuze nav pirmais suns, kuru pāris adoptēja no patversmes. Viņi iesaka to darīt arī citiem, jo visbiežāk tieši patversmes suņi būs paši mīļākie un paklausīgākie ģimenes draugi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils