Developer mode enabled

Par ko Adriana mīl mammu? Par pankūkām, plānajām zeķbiksēm un vienkārši tāpat

Kā māmiņai sagādāt prieku māmiņdienā? Vislielākā un īstākā dāvana māmiņai svētkos ir kārtējo reizi pateikt un parādīt, cik ļoti nozīmīga viņa ir jūsu dzīvē, cik ļoti viņu mīlat un īpaši lepojaties – kā to dara četrgadniece Adriana.

Portāls Lsm.lv uz sarunu par Mātes dienu aicināja Adrianu (4), šī saruna izvērtās par sirsnīgu mīlestības apliecinājumu Adrianas mammai, stāstot par vienkāršām un ikdienišķām lietām.

Adriana neatceras, ka kādreiz vispār būtu ko dzirdējusi par Mātes dienu, bet šogad laikam svinēs, jo bērnudārzā mācās dzejolīti par māmulīti un apsveikumu arī jau taisīja, un ielūgumu uz svētkiem arī, to jau mamma saņēmusi.

Adriāna stāsta, ka mamma viņai esot ļoti mīļa, tik mīļa, ka Adriana negrib doties uz dārziņu, bet vislabāk ar mammu paliktu kopā mājās. Tomēr mammai jāiet uz darbiņu un Adrianai uz dārziņu, un bērnudārzā jau arī esot labi, tur ir Robčiks un Elija, viņi visi trīs ir draugi.

Mamma daudz ko prot – gatavot garšīgos “žagariņus” ar cukurpūderi (mammai gan nepatīkot to darīt, jo ilgi jāmuļļājas un visa māja smird pēc tās eļļas!) un mazās pankūkas mammai sanākot labākas par lielajām. Vēl ar mammu kopā var spēlēt datorspēles (mammai gan nepatīk, ja Adriana ilgi pie datora dzīvojas), smieties un jokoties, un pīt mammai matus, spēlēties kopā ar lellēm, spēlēt bukus un iet pie omes.

- Kas ir buki?
- Nu spēle taču! Tu ko - nezini?

Vakarā mamma lasa Adrianai grāmatu priekšā, līdz viņa aizmieg. Tā katru vakaru – līdz aizmieg. Iedomājies tik – līdz  aizmieg! Adriana jau zina burtus, viņa arī dažas grāmatas mammai un tētim lasa priekšā.

Mammai ir visādas smukas krelles, plānās zeķbikses un vairākas lūpu krāsas ( tās gan nav labi aiztikt, tās lūpukrāsas, jo tās ir lielām sievietēm, kad vienreiz Adriana nokrāsoja dikti sarkanas lūpas (stāstot rāda, kā krāsojusi lūpas), mamma teikusi, ka mazām meitenēm tā nav smuki. Adriana gan domā, ka bija smuki.) Vēl mammai ir kurpes ar augstiem papēžiem, Adrianai arī vienas tādas rozā ir, ar bišķi augstiem papēžiem, gan ne tik augstiem, kā mammai. Un plānās zeķbikses Adrianai ir tikai vienas – tās baltās, bet mammai vairākas.

Adriana domā, ka viņa mammai ir vislielākais prieks, tā viņa Adrianai arī sakot. Adrianai arī mamma ir prieks. Nu, vienkārši tāpat ir prieks.

Mīļa, mīļa, mīļa (rādot plaši izpleš rokas un sūta gaisa bučas).

Vai mājā kā īpaši svinēs svētkus? Adriana vēl nezina, dārziņā laikam svinēs, bet par mājās svinēšanu jārunā ar tēti un omi.

Mazā Adriana kopā ar tēti un omi savai mīļajai mammai noteikti sarīkos vislieliskākos svētkus! Arī jums vēlam skaistus, sirsnīgus un ģimeniskus svētkus!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils