Developer mode enabled

Mans maratons

Malvīne

Mans maratons

Skrējēju ģimene

Savu pirmo maratonu noskrējusī Malvīne

Malvīne sasniegusi mērķi - pievārēts pirmais maratons

Dizainere Malvīne Mennika ir viena no skrējējām, kura svētdien Rīgā noskrēja mūžā pirmo maratonu. Nav viegli, bet nav arī tik grūti, kā iepriekš šķita, pēc veiktās garākās klasiskās distances intervijā Latvijas Televīzijā iespaidos dalījās skrējēja.

Finišā Malvīni sagaidīta trenere un aizdomīgi apjautājās, vai viņa maz skrējusi, jo nekādas pārguruma pazīmes nebija redzamas. Skrējēja gan atzīst, ka distancē bijuši smagāki brīži. Palīdzējis arī tas, ka līdzi skrējis brālis un vīrs, tādēļ viņa jutās droši.

"Drīz būs beigas, drīz būs labi, drīz būs beigas, drīz būs labi," tā, skrienot gar Nacionālo teātri finiša gaidās sev skandējusi skrējēja.

Malvīne piedalījās "Lattelecom" Rīgas maratona pērn sāktajā programmā "Mans pirmais maratons", lai sagatavotos maijā noskriet savu pirmo 42,195 kilometru distanci.

Trenere uz rokas Malvīnei uzrakstījusi, kā distancē sadalīt spēkus. Trenere sirdi uztrenējusi pamatīgi, bet līdz nākamajam maratonam jāsatrenē kājas, jau pēc finiša sprieda skrējēja. Distanci viņa cerēja noskriet četrarpus stundās, tādēļ finišā tika skriets uz maksimumu, lai iekļautos plānā.

Pērn Malvīne noskrēja savu pirmo pusmaratonu, tomēr ne vienmēr viņa ir bijusi sportiska. Iepriekš Latvijas Televīzijā dizainere stāstīja, ka bērnībā bijusi "ultratizla" sportiskā ziņā, jo gājusi mākslas skolā un lielāko daļu laika pavadījusi, sēžot un zīmējot, nevis ejot ārā un skrienot. Attiecības ar sportu mainījušās pirms pieciem gadiem, kad Malvīne uz laiku pārvākusies dzīvot uz Dāniju, kur visi skrējuši.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Tautas sports
Dzīve & Stils