Developer mode enabled

Eirovīzijas konkursā Kijevā triumfē Portugāles pārstāvis

Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā sestdien, 13.maijā, Kijevā triumfēja Portugāles pārstāvis Salvadors Sobrāls ar dziesmu "Amar Pelos Dois". Tas nozīmē, ka nākamgad konkurss norisināsies Portugālē.

Otro vietu konkursā ieguva Bulgārijas pārstāvis Kristiāns Kostovs ar dziesmu "Beautiful Mess", bet trešo - Moldovas grupa "Sunstroke Project" ar dziesmu "Hey Mamma".

Rezultātu noteica skatītāju balsojums un žūrijas vērtējums. Konkursa žūrijas kopvērtējumā visvairāk punktu ieguva Portugāle. Pēc tam sekoja Bulgārija, Zviedrija, Austrālija un Nīderlande.

No Latvijas žūrijas visvairāk punktu ieguva Portugāle, pēc kā ierindojās Beļģija un Bulgārija. Savukārt Latvijas skatītāju balsojumā pirmajā vietā bija Beļģija, kam sekoja Portugāle un Moldova.

Jau vēstīts, ka konkursā piedalījās 20 valstu pārstāvji no abiem pusfināliem. Tāpat arī "lielais piecinieks" - Itālija, Spānija, Apvienotā Karaliste, Francija un Vācija, kā arī konkursa rīkotājvalsts Ukrainas.

Latvijas pārstāve grupa "Triānas parks"n kas startēja pirmajā pusfinālā, finālā neiekļuva. Tajā no otrā pusfināla netika arī Latvijas kaimiņvalstu – Igaunijas un Lietuvas – pārstāvji.

Konkursa finālu, tāpat kā pusfinālus, varēja skatīties tiešraidē LTV1.

Dokumenti

Nodokļu politikas pamatnostādnes 2018. – 2021.gadam

Lejuplādēt

1.39 MB

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
2 komentāri
Edgars Neimanis
hfdgdfvdfvdfvdfvdvfdfdv
Edgars Neimanis
dfgsdfsdfsdfsdfdfsdf
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils