Developer mode enabled

4. studija

4. studija

4. studija

4. studija

Skolotāja pēc pusgadsimta satiek audzināmo klasi

Skolotāja pēc 50 gadiem satiek savus bijušos audzēkņus

Pieredzējušās skolotājas Birutas Rones šī gada notikums ir tikšanās ar saviem pirmajiem skolēniem, kurus viņa ir mācījusi no pirmās klases. Nu jau viņiem ir vairāk nekā 60 gadi.

Lielākā daļa skolotāju nebija redzējuši pat 50 gadus. Tāpēc pārsteigums pirmajai skolotājai un audzinātājai tapis pilnīgā slepenībā. Aktīvākās klases meitenes apzinājušas vairāk kā 50 bijušo skolēnu no visām Latvijas malām.

„Ideja radās, kad mēs pirms gada satikāmies. Tā kā šogad bija 50 gadi, kopš esam skolu beiguši, tad visas trīs klases gribējām satikties un uzaicinājām visus trīs skolotājus, kas mācījuši no 1. klases,” stāsta Mārīte, viena no pasākuma rīkotājām un Birutas Rones bijusī audzēkne.

Mārīte stāsta, ka Birutai Ronei ļoti paticis notikušais. Arī pati Biruta Rone to neslēpj. „Es esmu laimīga. Trīs mēnešus esmu dzīvojusi priecīga, ka man ir tādi bērni,” sacīja Rone.

Skolotāja atceras drūmos gadus, kad Ziemassvētkus daži drosminieki svinēja pagaldē. Slepus Jēzus piedzimšanas svētkus svinējusi arī Biruta ar saviem pirmklasniekiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils