Developer mode enabled

Ķepa uz sirds

Ciemos pie Frīdas (Fridiko) un viņas saimniekiem Noras un Levana

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds

Ielu kaķu laimīgais stāsts

Anastasija meklē kaķiem jaunus saimniekus un būvē mājas ielu runčiem

Kaķu glābēja Anastasija Jahova raksta blogu par kaķiem un palīdz būvēt mājiņas ielu kaķiem, kā arī rūpējas par trim no ielas izglābtiem mīluļiem.

Kāpēc iegādāties kaķēnu, ja iespējams dot mājas kādam uz ielas nonākušajam pūkainim – tā uzskata Anastasija.

Vēlme palīdzēt nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem Anastasijai bijusi jau kopš bērnības, kad viņa no ielas paglāba savu pirmo kaķēnu. Gadiem ejot, viņa turpināja palīdzēt uz ielas nonākušajiem pūkaiņiem, līdz nolēma izveidot blogu “Cat Care Community”.

Tomēr aktīvai rīcībai, proti, palīdzēt ielu kaķiem meklēt mājas Anastasiju pamudinājusi vēlme pēc otra kaķa: “Vispirms es tikai rakstīju un palīdzēju caur internetu. Bet pēc tam uzzināju par cilvēkiem, kuri palīdz.”

Blogs, ar kura palīdzību Anastasija sākotnēji palīdzēja meklēt mājas ielu kaķiem, ar laiku pārtapa biedrībā ar tādu pašu nosaukumu “Cat Care Community”. Tā šobrīd ne tikai glābj ielu kaķus, bet arī būvē kaķu mājiņas.

“Rudenī, kad mums jau bija reģistrēta biedrība, man piedāvāja savākt līdzekļus vienai kaķu mājiņai. Un es sāku meklēt meistaru un materiālus,” stāsta Anastasija.

Anastasija atklāj, ka, glābjot kaķus, kuri palikuši bez mājām, nereti ir emocionāli grūti. Visspilgtāk viņas atmiņā palikusi kāda kaķenīte, kura par mata tiesu izglābās no nāves: “Viņai bija krampji – tas bija šausmīgi, jo viņa pa nakti kliedza. Mēs viņu vedām uz veterinārklīniju, kur viņu izglāba.”

Šobrīd Anastasija nevarētu savu ikdienu iedomāties ne bez palīdzēšanas ielu kaķiem, ne bez saviem pūkainajiem draugiem runčiem Sebastiana un Mikija un kaķenītes vārdā Teči.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils