Developer mode enabled
Svarīgi
Kategorijas
Laika ziņas
Ceturtdien kļūs siltāks, bet vietām gaidāms lietus ar pērkonu

Trešdienas pēcpusdienā daudzviet Latvijā līst, vietām novērota arī krusa un pērkona negaiss. Gaisa temperatūra plkst. 15 sasniedza +13..+17 grādus, bet vietām lietus laikā ap +10 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Trešdien būs pavēss, daudzviet brīžiem līs

Trešdienas rītā Latvijā daudz mākoņu, bet starp tiem brīžiem spīd saule, vietām, pārsvarā Vidzemes ziemeļrietumos līst. Gaisa temperatūra ap saullēktu bija +5..+10 grādi, vienīgi Mērsraga novērojumu stacijā fiksēti +2,4 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Trešdien līs Latvijas austrumos, kļūs nedaudz vēsāks

Otrdienas pēcpusdienā daudzviet Kurzemē un Vidzemes rietumos, kā arī vietām Zemgalē līst. Līdz vakaram šajos reģionos turpinās klīst lietus mākoņi, vietām nesot arī stiprākas lietusgāzes ar pērkona negaisu. Gaisa temperatūra plkst. 14 bija +16..+20 grādi, Kurzemē un Vidzemes piekrastē vēsāks - +10..+15 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Pirmdienas rīts daudzviet mākoņains, diena būs saulaina un mēreni silta

Pirmdienas rītā valsts centrālajā daļā debesis mākoņainas, savukārt Kurzemē tās skaidrojas, bet galējos austrumos mākoņu zona vēl tikai tuvojas. Saullēktā temperatūra bija +7..+12 grādi, Latgalē vēsāks - +4..+6 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Svētdien kļūs par dažiem grādiem vēsāks

Sestdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijas piekrastē ir +16..+23 grādi, pārējā valstī +24..+27 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Kolkā pārspēts 20.maija siltuma rekords

Kolkā sestdien pārspēts novērojumu stacijas 20.maija maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Piektdien temperatūra vietām sasniegs +27 grādus

Ceturtdienas pēcpusdienā daudzviet Kurzemē un valsts centrālajā daļā starp mākoņiem spīd saule, bet austrumos vēl apmācies laiks. Plkst. 14 gaisa temperatūra lielākajā daļā Kurzemes, Zemgalē un Vidzemes rietumos bija +17..+21 grāds, bet valsts austrumos, kā arī vietām piekrastē tikai +12..+16 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Naktī daudzviet līs, ceturtdiena būs mākoņaina, bet siltāka

Trešdienas pēcpusdienā Kurzemē debesis apmākušās un līst, citviet mākoņu daudzums palielinās. Gaisa temperatūra plkst. 15 bija +14..+18 grādi, vietām piekrastē +10..+13 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Brīvdienās būs silts, pat karsts laiks

Nedēļas nogalē laiks būs vasarīgi silts un pat karsts. Dažās dienās vienām var veidoties negaisa mākoņi, tomēr to būs maz un laiks pārsvarā sauss, liecina prognozes.