Developer mode enabled
Svarīgi
Kategorijas
Laika ziņas / Eiropā
Baltijas jūras krastos neierasti skati

Noturīga austrumu vēja ietekmē Baltijas jūras piekrastē jau divas nedēļas ir neierasti zems ūdens līmenis, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra hidroloģiskie novērojumi.

EP piedāvā veidot Starptautisko investīciju tiesu

Sarunas par topošo brīvās tirdzniecības līgumu starp Eiropu un Ameriku šogad, visticamāk, neizdosies pabeigt. Jaunais termiņš pirmās versijas sagatavošanai ir nākamā gada vasara. Tas ir viens no secinājumiem pēc aizvadītajā nedēļā Briselē notikušās desmitās sarunu kārtas. Savukārt Eiropas Parlamenta (EP) deputāti beidzot ir spējuši rast kompromisu par to, kādam, viņuprāt, būtu jāizskatās šīm līgumam. Jūnijā balsojumu par deputātu ieteikumiem šim līgumam nācās steidzami atlikt, jo atsevišķu pretrunīgu priekšlikumu dēļ deputāti draudēja noraidīt visu rezolūciju kopumā. Tomēr jau mēnesi vēlāk kompromiss tika rasts.

 

Krievijā sals sasniedzis -39 grādus

Sestdienas vakarā un naktī uz svētdienu Eiropas galējos ziemeļaustrumos, Krievijā, reģistrēta līdz šim zemākā gaisa temperatūra šoziem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

FOTO: 60 pilsētās Francijā plūdi un stipras lietavas

Aptuveni 60 pilsētās Francijas dienvidos stipro lietavu un to izraisīto plūdu dēļ izsludināts dabas katastrofas stāvoklis. Kā informē valsts iekšlietu struktūras, tas ļaus varas iestādēm īstenot nepieciešamos pasākumus un novērst postošās stihijas sekas.

Eiropā sākusies 2014. gada vasara

Eiropas dienvidos pēdējo dienu laikā gaisa temperatūra stabili pārsniedz +20 grādu atzīmi un Vācijas meteodienests to nodēvējis par 2014. gada vasaras ierašanos Eiropā.

Britu salas posta stihija

Britu salas sasniedzis kārtējais ciklons, kas atnesis spēcīgu vētru un ar to saistītas plašas lietusgāzes