Developer mode enabled

Ankipānu apstiprina Rīgas «Dinamo» ģenerālmenedžera amatā

Akciju sabiedrības "Dinamo Rīga" padome trešdien apstiprināja Ģirtu Ankipānu kluba ģenerālmenedžera amatā, informēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs.

Ankipāns hokejista karjeru noslēdza 2013. gadā, kad pēdējās piecas sezonas nospēlēja "Dinamo", un vēlāk iekļāvās komandas treneru kolektīvā. Iepriekšējās divas sezonas Ankipāns bija KHL kluba Ņižņijnovgorodas "Torpedo" galvenā trenera Pētera Skudras palīgs. Ankipāns bijis arī Latvijas U-20 izlases galvenais treneris un Leonīda Beresņeva asistents valstsvienībā.

Padome arī vienojās nepagarināt līgumu ar līdzšinējo galveno treneri  Normundu Sējēju, kuru apstiprināja par padomes priekšsēdētāja Jura Savicka padomnieku.

Sējējs bija Rīgas "Dinamo" ģenerālmenedžeris kopš komandas dibināšanas 2008.gadā līdz 2012.gadam. Pēc Čehijas klubā Prāgas "Lev" aizvadītas sezonas Sējējs atgriezās Rīgā un atkal kļuva par "Dinamo" ģenerālmenedžeri. Aizvadītajā sezonā Sējējs bija "Dinamo" galvenais treneris, bet klubā noliedza, ka viņš būtu arī ģenerālmenedžeris.

"Dinamo" galvenā trenera amatam Savickis ir uzrunājis Bobu Hārtliju, kura vadībā Latvijas izlase maijā spēlēs pasaules čempionātā. Hārtlija atbilde varētu kļūst zināma ne agrāk kā pēc pasaules čempionāta beigām.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Kanāda
0
ASV
0
Somija
0
Vācija
0
Slovākija
0
Dānija
0
Francija
0
Lielbritānija
0
B grupa Punkti
Zviedrija
0
Krievija
0
Čehija
0
Šveice
0
Norvēģija
0
Latvija
0
Austrija
0
Itālija
0