Developer mode enabled
Svarīgi
Kategorijas
Dzīve & stils / Vecāki un bērni
Rīgā Starptautisko bērnu aizsardzības dienu svinēs ar plašu programmu

Jūnija sākumā ar daudzkrāsainu pasākumu programmu Rīgā svinēs Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Koncerti un festivāli, radošās darbnīcas, sporta aktivitātes, spēles un rotaļas notiks galvaspilsētas kultūras centros, jaunatklātajās kulturtelpās “Stropi”, pilsētas centrā, Pļavniekos, Spīķeru kvartālā un Pārdaugavā.

Bērniem par drošību vasarā - festivāls «Piedzīvojumu vasara»

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, šī gada 3. jūnijā no plkst. 12 līdz 18 Rīgā, Esplanādē, notiks ģimeņu drošības festivāls “Piedzīvojumu vasara”. Festivāla galvenais mērķis ir papildināt bērnu, jauniešu, kā arī pieaugušo zināšanas par būtiskiem drošības aspektiem, lai vasara tiktu aizvadīta bez liekām raizēm un pārdzīvojumiem.

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis sāk akciju pret seksuālo vardarbību

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 no 23. maija līdz 30. maijam rīko informatīvo akciju “Pārtrauc klusēšanu!”.  Informatīvās akcijas mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz seksuālo vardarbību un tās atklāšanu, aicinot cietušos, ģimenes locekļus un līdzcilvēkus zvanīt uz Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni 116111 un ziņot par notikušo.

Latvijas Fotogrāfijas muzejā aicina uz radošām nodarbībām bērniem

Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina bērnus vecumā no septiņiem līdz deviņiem gadiem pieteikties radošajai darbnīcai, kurā dalībnieki varēs uzzināt par fotogrāfijas tehniku – cianotipiju – un izmēģināt to saviem spēkiem. Darbnīca tiks organizēta 19. maijā pulksten 16.

Jāņmuižas bērnudārzā pielieto dabas vides estētikas metodi

Priekuļu novada Jāņmuižas bērnudārzā izveidota Dabas telpa, kas palīdz bērniem attīstīt maņas, prasmes un radošumu, strādājot ar dabas materiāliem, bet pedagogiem ļauj izvērtēt audzēkņu spējas un psiholoģisko stāvokli, vērojot to rotaļas.