Developer mode enabled
Dzīve & stils / Izklaide
«Zemlika» nāk jau pavasarī

„Zemlika nāk…” – ar šādu nosaukumu šajā nedēļas nogalē Durbē gaidāmi vairāki kultūras notikumi, tā gatavojoties jau septītajam mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivālam, kas parasti notiek oktobra nogalē. Durbē ar divām viesizrādēm gan lieliem, gan maziem skatītājiem viesosies „Dirty Deal Teatro”. Savukārt ar savu pirmo un vienīgo koncertu Baltijas valstīs Durbē uzstāsies amerikāņu komponists un pianists Deivids Mūrs (David Moore) un projekts „Bing & Ruth”.

Daugavpilī atklāts piedzīvojumu parks

Lai gan Daugavpils vairāk pazīstama ar kultūras un vēsturisko tūrismu, tagad pievienojas arī sportiskas aktivitātes jaunajā piedzīvojumu parkā. Līdzīgais piedāvājums citviet Latvijā pierādījis, ka spēj ieinteresēt ne tikai vietējos iedzīvotājus, bet arī tūristus no kaimiņvalstīm.

Eirovīzijas uzvarētājs: Prieks, ka uzvarēja liriskais vēstījums un harmonija

Vakarnakt noskaidrojās, ka nākamais Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks Portugālē. Lielajā finālā Kijevā šīs valsts pārstāvis - dziedātājs Salvadors Sobrals - ieguva visvairāk balsu no žūrijas un skatītājiem - kopumā 758 punktus. Savu tuvāko konkurentu, otrās vietas ieguvēju Kristiānu Kostovu no Bulgārijas viņš apsteidza par 143 punktiem.

Mainās Latvijas Pasta pastmarku dizaina konkursa uzvarētājs

Latvijas Pasta un vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv rīkotajā jaunas pastmarkas dizaina konkursā Mana ģimene – superkomanda mainās uzvarētājs, un par to kļūst Ervīns Elliņš. Konkursā uzvarējusī pastmarka tiks izdota 15.maijā, Starptautiskajā ģimenes dienā, kam par godu Latvijas Pasts jau otrā no savām nodaļām īstenos jaunajiem vecākiem draudzīgas pasta pakalpojumu sniegšanas vietas koncepciju.

Brīvdabas muzejā notiek svētā mise un maija dziedājumi

Katoļi un citi ticīgie cilvēki šodien aicināti pievienoties maija dziedājumiem un svētajai misei Brīvdabas muzejā Rīgā. Šī ir jauna tradīcija, ko muzejs attīsta trešo gadu pēc kārtas, un tās mērķis ir rosināt iedzīvotājus uz pārdomām.

Reportāža: Dažas dienas pirms seriāla «UgunsGrēks» «nodzēšanas»

Mums patīk skatīties, kā norit iztēlotas ainas. Mēs pierodam pie aktieriem, kurus redzam gan teātrī, gan TV ekrānos tik ļoti, ka uzskatām, ka tās lomas, kuras tie spēlē, atbilst viņu patiesajai dabai. Piemēram, nereti domājam, ka Mildiņa - ak vai, es, protams, gribēju teikt - Ilze Vazdika, - ir tas cilvēks, kam jāprasa pēc jaunākās receptes, vai, ja jābrauc atpūsties, tad noteikti uz Bīriņu pili, jo tur taču ir izslavētā Pētersonu viesnīca!

Volfa dziesma: Adamski «Killer» panākumu gadadiena

Pirms 23 gadiem 12.maijā britu mūzikas producenta Adamski sarakstītā un Sīla iedziedātā dziesma "Killer" iekaro Apvienotās Karalistes singlu topa augstāko pozīciju un spēj tajā noturēties četras nedēļas pēc kārtas.

Noskaidroti visi Eirovīzijas finālisti

Noslēdzoties Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajam pusfinālam, noskaidrotas visas valstis, kas uzstāsies konkursa finālā 13.maijā. Šogad Eirovīzijas finālā Baltijas valstis nebūs pārstāvētas.

Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertsezonu atklāj Mērijas Makbraidas trio

11.maijā no 19.00 līdz 23.00 Rīgā Kalnciema kvartālā kultūras pasākumu aktīvo sezonu atklās amerikāņu mūziķi Mērija Makbraida, Deimons Dauno un Džons Spērnijs. Kā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" atklāj Kalnciema kvartāla pārstāve Una Meiberga, šosezon publiku gaida dažādi muzikāli pārsteigumi.

«Red Hot Chili Peppers» koncertu Rīgā iesildīs ASV grupa «Knower»

27. jūlijā Lucavsalā 30 000 skatītāju priekšā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē “Red Hot Chili Peppers”. Pirms “Red Hot Chili Peppers” uz skatuves kāps elektroniskās mūzikas fankpopa apvienība no ASV - “Knower”, lsm.lv pavēstīja koncerta rīkotāji.